The White End / Bílá smrt

12345
Loading...
The White End / Bílá smrt

Žárn: CZ/SK filmy

Trvání: 8:13 min

Uživatelé: 16 komentářů

Web

Země: ČR

Rok natočení: 2010

Přístupů:

ČSFD

Tvůrci a herci:
Kamera, efekty a režie: Vladimír Sedláček; Námět a střih: Lucie Jandejsková; Hudba: Martin Otruba; Hráli: Tomáš Salač, Karel Tamme, Lucie Jandejsková

Popis filmu

Další přírůstek do rodinky českých filmů na našem webu se jmenuje The White End / Bílá smrt a je prací tvůrců ze Second Heaven. Jedná se o velmi povedený snímek s tématikou “honba za pokladem”.. Hra, na konci které si vítěz přijde na kufřík nacpaný bankovkami, je plná zvratů a skvěle natočených záběrů. Užijte si tento skvělý krátký film a nezapomeňte tvůrcům své připomínky a názory psát formou komentáře pod film.

16 komentářů k filmu “The White End / Bílá smrt”


 1. nEskarTu 12. 02. 2010

  Comment Arrow

  Zajímavej nápad ale trochu jsem nepochopil co se stalo na konci tý holce..nešlo to z toho pochopit..to spadla a na něco se nabodla nebo jak??


 2. admin 12. 02. 2010

  Comment Arrow

  přidávám se k nepochopení závěru, jinak ale myslím nadprůměrný český kraťas 🙂


 3. george 16. 02. 2010

  Comment Arrow

  moc se mi to líbilo,hudba udělaná přesně na film, a moc dobrá díky g.


 4. second heaven 17. 02. 2010

  Comment Arrow

  děkujeme za komentáře, jsme rádi, že se film líbí


 5. lover 01. 03. 2010

  Comment Arrow

  Docela slušný. KOnečně česká variace na akční thrillery postavený na narativním konceptu manipulativní “hry” (Hra, Kostka, Saw, Runnig Man, Gamer, ale i Jumanji nebo Zathura). Správně jak se na takto krátký tvar sluší očištěno od motivací a psychologie. Jen kulka navíc nemá logiku a uklouznutí na konci, jakožto zásah osudu, už jde mimo koncept (to spadá spíš pod Nezvratný osud). Jen tak dál a zkuste nějakej festiválek.


 6. romik 01. 03. 2010

  Comment Arrow

  prvni co me napadlo, že holka vytahla na toho druhyho svuj kver… takze se pridavam k nazoru, že kulka navic je nelogicnost.. na konci me napadlo, že spadla temenem na šutr.. ale chtelo by to detail

  pěkne natoceno a sestříhano.. po filmarske stance pěkny.


Okomentujte film